WrOpenUp 2021/2022 zapraszamy do rejestracji

Szanowni Państwo,

Fundacja WrOpenUp zachęca uczniów do zapisów na warsztaty w ramach projektu WrOpenUp Future Leaders. Przygotowaliśmy w tym roku ofertę czterech bezpłatnych warsztatów. 

Towarzyszy im konkurs a nagrodą będzie możliwość realizacji wybranego przez uczniów projektu (o szczegółach konkursu opowiemy na warsztacie).

Udział w warsztatach nie obliguje do uczestnictwa w konkursie.

Jako pierwszy proponujemy warsztat kompetencji międzykulturowej – do 23.11.2021 możecie Państwo zapisywać uczniów na poprzez formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7AqivVbImOsh3v5GAwpaDWSINkQc2p9x85DLCPK9xC0z_Sw/viewform?fbclid=IwAR33xa7eOtCYsgxsvWdf0aq_1YjS6emXBM7CI-l0uUkNgilpP2LMYCx0T7A

Nasi partnerzy – firmy zatrudniające trenerów WrOpenUp – w większości zdecydowali się na pracę zdalną, dlatego w tym roku również warsztaty będą się odbywały online. Wszystkie warsztaty prowadzimy w języku angielskim.

W dalszej kolejności, w pierwszym kwartale 2022 roku odbędą się:

– Finance for the future – NOWOŚĆ! – projekt realizowany we współpracy z ekspertami bankowości

– Myślenie projektowe (design thinking) 

– Zarządzanie projektem (project management)

Wszystkie warsztaty WrOpenUp odbywają się w soboty, w godzinach przedpołudniowych. Szczegóły konkursu i daty kolejnych spotkań przekażemy na pierwszym warsztacie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach oraz w konkursie!

×
advanced-floating-content-close-btn