WrOpenUp dla Wolontariuszy

Dlaczego warto do Nas dołączyć?

WrOpenUp to więcej niż tylko nazwa. To więcej niż organizacja non-profit. To serce. Serce społeczeństwa. Jesteśmy przekonani, że ludzie z pasją MOGĄ zmieniać świat na lepsze. W to wierzymy. Wszyscy mamy pasję i jesteśmy wystarczająco szaleni, by wierzyć, że możemy zmienić świat. I dokładnie to robimy. Inwestujemy w lepszą przyszłość dla nas wszystkich – w dzieci i młodzież. Dzielimy się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem, bazując na wartościach, związanych z różnorodnością. Każdy z nas ma za sobą wiele lat pracy w międzynarodowej organizacji, współpracuje każdego dnia z kolegami z każdego zakątka świata. Jesteśmy wielojęzyczni i wielokulturowi, jesteśmy menedżerami projektów (project managerami) i specjalistami IT, nauczycielami i dyrektorami firm. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie 15 krajów w jednym pokoju, dzielących się swoja historia i wiedzą? Tworzących warsztaty dla młodzieży?
Pozwalamy uczniom zrozumieć jak działa biznes, jak zarządzać małym i dużym projektem, jak się dobrze zaprezentować i stać się liderem. Otwieramy ich umysły i serca. Pokazujemy jak wielki i różnorodny jest świat.

Wszystko wokół się zmienia – polityka, ekonomia, historia, biznes, ale te kluczowe, najważniejsze wartości pozostają niezmienne. Uczynić świat lepszym – to jest celem WrOpenUp. To robimy.

×
advanced-floating-content-close-btn